Groep 8 mag strijden voor de titel "De slimste klas van Nederland"! Een welbegeerde titel die jaarlijks uitgeroepen wordt door het televisieprogramma De Nationale Wetenschapsquiz Junior. Na een strenge voorselectie hoort onze groep 8 bij de laatste 4 scholen die voor deze ‘strijd’ naar Hilversum mogen komen.

De slimste klas van Nederland word je niet zomaar. Het begint bij de voorselectie. Honderden scholen schrijven zich ieder jaar voor deze wedstrijd in. Hieruit wordt een voorselectie gemaakt van 40 scholen. Deze scholen worden allemaal bezocht en krijgen hun eerste opdrachten. Uiteindelijk blijven er 4 scholen over. Zij mogen de uitdaging met elkaar aan.

Woensdag 1 december is het zover. Dan gaat groep 8 naar Hilversum voor deze ronde. Natuurlijk hopen wij dat onze groep 8 ook daar doorheen komt. Maar voor nu zijn wij al heel trots op deze prestatie. Groep 8 succes en VEEL PLEZIER!